Nasz zespół

Dagmara Sztemberg

lekarz dentysta


Nazywam się Dagmara Sztemberg. W 2011 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny i uzyskałam tytuł lekarza dentysty. Następnie odbyłam staż w Przychodni Stomatologicznej przy 109 Szpitalu Wojskowym. Od 2012 roku pracowałam w jednym z najlepszych gabinetów prywatnych w Szczecinie. Część pacjentów, może pamiętać mnie również z goleniowskiej przychodni, gdzie przyjmowałam jeszcze jako Dagmara Cebrzyńska. W moim gabinecie chciałabym zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, poprzez pracę w oparciu o najnowsze technologie, z użyciem najlepszych materiałów i nowoczesnego sprzętu. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wspólne ustalenie oczekiwań i potrzeb. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Dorota Margula

lekarz dentysta


Nazywam się Dorota Margula. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. W 2017 obroniłam tytuł doktora n med. Obecnie pracuję na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Szczecinie. W gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, chirurgią jednego dnia w zakresie zmian barwnikowych, skórnych, śluzówkowych.Dlaczego jest z nami?
Już na studiach nie było jej równych. Uczelnie skończyła z wyróżnieniem. Moja siostra jako studentka stomatologii po odbytych praktykach na oddziale chirurgii szczękowo twarzowej powiedziała: „Daga ona jest najlepsza!” Dlatego bez wahania zaproponowałam doktor Dorocie współpracę.

Dagmara Sztemberg