Nasz zespół

Dagmara Sztemberg

lekarz dentysta / właściciel gabinetu


W 2011 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny i uzyskała tytuł lekarza dentysty. Następnie odbyła staż w Przychodni Stomatologicznej przy 109 Szpitalu Wojskowym. Od 2012 roku pracowała w jednym z najlepszych gabinetów prywatnych w Szczecinie gdzie zdobywała doświadczenie, aż w lipcu 2018 roku powstała Stomatologia Dagmara Sztemberg w Goleniowie. W gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką, implantoprotetyką, oraz pełnymi rekonstrukcjami zwarcia powszechnie zwanymi metamorfozami .

"Chciałabym zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, poprzez pracę w oparciu o najnowsze technologie, z użyciem najlepszych materiałów i nowoczesnego sprzętu- w tym celu kilka razy w roku odbywam szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą, aby być na bierząco z aktualną wiedzą, oraz postępem technologicznym. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wspólne ustalenie oczekiwań i potrzeb. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą gabinetu, oraz umówienia się na konsultacje w celu ułożenia indywidualnego planu dostosowanego do konkretnych potrzeb."

Dorota Kielak

higienistka stomatologiczna


W 2018 roku ukończyła Collegium Medyczne Medica i uzyskała tytuł Higienistki Stomatologicznej. Od tego czasu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu konferencjach dotyczących zdrowia jamy ustnej. W naszym gabinecie wykonuje zabiegi profilaktyczno- lecznicze oraz udziela porad w kwestii doboru narzędzi i produktów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Zapraszamy serdecznie na zabiegi takie jak skaling, piaskowanie czy lakierowanie, a także indywidualny instruktaż higieny.Natalia Modrzyńska

opiekun pacjenta / asystentka stomatologiczna


W 2016 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku "Dietetyk Kliniczny". Jednakże jej drugą pasją jest praca w gabinecie stomatologicznym, w którym pełni funkcję opiekuna pacjenta oraz czynnie asystuje przy zabiegach. Z powodzeniem łączy obie pasje, ponieważ słusznie uważa, że dietetyka i stomatologia mają wiele wspólnego, a odpowiednia dieta ma ogromny wpływ na ogólny stan zdowia jamy ustnej. Zawsze uśmiechnięta, swoim delikatnym usposobieniem uspokoi nawet najbardziej zestresowanego pacjenta.Tetiana Chepel

Asystentka stomatologiczna


W 2005 roku ukończyła Żytomierskie Kolegium Farmaceutyczne w Ukrainie za specialnością “ Sprawa medyczno-profilaktyczna “ i uzyskała kwalifikację felczera sanitarnego, następnie rozpoczęła pracę w Szpitału dziecięcym jako laborant medyczny. W 2009 ukończyła “ Kijowski instytut biznesu i technologii “ specjalizacja “ Zarządzanie obsługi medycznej". Od 2020 roku mieszka w Polsce, w 2023 ukończyła “ Medika Collegium medyczne” w Szczecinie, na kierunku Asystentka stomatologiczna. Praktyki w gabinecie stomatologicznym odbywa już od 2021 roku. Posługuje się płynnie językiem ukraińskim ,rosyjskim, oraz polskim. Lubi pracować z ludźmi, jest bardzo empatyczna i odpowiedzialna,. W naszym gabinecie czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych.