Nasz zespół

Dagmara Sztemberg

lekarz dentysta


Nazywam się Dagmara Sztemberg. W 2011 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny i uzyskałam tytuł lekarza dentysty. Następnie odbyłam staż w Przychodni Stomatologicznej przy 109 Szpitalu Wojskowym. Od 2012 roku pracowałam w jednym z najlepszych gabinetów prywatnych w Szczecinie. Część pacjentów, może pamiętać mnie również z goleniowskiej przychodni, gdzie przyjmowałam jeszcze jako Dagmara Cebrzyńska. W moim gabinecie chciałabym zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, poprzez pracę w oparciu o najnowsze technologie, z użyciem najlepszych materiałów i nowoczesnego sprzętu. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wspólne ustalenie oczekiwań i potrzeb. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Anita Szperling

lekarz dentysta


Nazywam się Anita Szperling i jestem lekarzem dentystą. Stomatologia jest moją pasją i powołaniem. Pomimo dużego doświadczenia zawodowego ciągle pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności na licznych sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą. W 2011 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Swoją karierę rozpoczęłam w Przychodni Stomatologicznej przy Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. Kolejne doświadczenia zdobywałam w prywatnych klinikach w Szczecinie i okolicach. W 2014 roku rozpoczęłam pracę w prestiżowej klinice Thomas Lowerton Tandläkare w szwedzkim Malmö. Zajmowałam się tam kompleksowym leczeniem stomatologicznym oraz rekonstrukcjami zgryzu. 2017 roku podjęłam się nowego wyzwania, jakim są studia podyplomowe Master in Orthodontics (IAO). Szczególnie polecam Państwu nową skuteczną formę profilaktyki ortodontycznej, jaką jest terapia miofunkcjonalna dzieci.Dlaczego jest z nami?
Otwierając gabinet wiedziałam, że dobór osób w nim pracujących nie będzie przypadkowy,ponieważ to ludzie tworzą atmosferę i jakość miejsca. Doktor Anita dojeżdża do nas aż z Kołobrzegu ale od początku wiedziałam, że muszę ją do nas ściągnąć. Każdy kto choć raz był u doktor Anity na fotelu pozostaje jej wierny, bo ja osobiście nie znam drugiej tak ciepłej, empatycznej, a przy tym profesjonalnej dentystki.

Dagmara Sztemberg

Dorota Margula

lekarz dentysta


Nazywam się Dorota Margula. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. W 2017 obroniłam tytuł doktora n med. Obecnie pracuję na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Szczecinie. W gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, chirurgią jednego dnia w zakresie zmian barwnikowych, skórnych, śluzówkowych.Dlaczego jest z nami?
Już na studiach nie było jej równych. Uczelnie skończyła z wyróżnieniem. Moja siostra jako studentka stomatologii po odbytych praktykach na oddziale chirurgii szczękowo twarzowej powiedziała: „Daga ona jest najlepsza!” Dlatego bez wahania zaproponowałam doktor Dorocie współpracę.

Dagmara Sztemberg